TARİH: 03.05. 2023-09.05.2023 |
S.B.H.M NERİMAN FİL İŞYERİ HEMŞİRESİ İLKNUR TEZCAN ACİL DURUM VE AFET BÖL. KALT. SORM. ÖZLEM PEK | PATOLOJİ LABORATUVARI | UZM. DR. LEYLA ÇITAK LAB.TEKNİSYENİ AYŞE AŞIKOĞLU | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:09:00 | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:09:00 |
TEMİZLİK, DEZENFEKSİYON, STERİLİZASYON HİZMETLERİ | STERİLİZASYON SORM. OP. DR. ERKAN TAN HEMŞİRE AYSEL ÖZVERDİ ÖZENÇ HEMŞİRE GÜLAY ÜLÜNÇER HEMŞİRE ZELİHA YILMAZ TEMZ. BİRİM SORM. EKREM MENGÜ | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:10:30 | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:10:30 |
TESİS YÖNETİMİ | İ.M.H.M YRD. FERDİ KATIRCIOĞLU | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:13:30 | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:13:30 |
BAŞHEKİM. YRD. DR GÜLCAN ARICI KAL. YÖN. DİREKTÖRÜ MİNE YILMAZ | RADYASYON GÜVENLİĞİ | RAD. UZMANI ASİYE ÖZSU RAD. TEKN. ŞAHİN TOPAL MR SORM. YASEMİN TUYJİ | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:09:00 | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:09:00 |
YOĞUNBAKIM ÜNİTESİ | ANES. UZM. KADİR YEŞİLDAL HEMŞİRE SELDA KELEŞ HEMŞİRE ELİF ŞAHİN | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:10:30 | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:10:30 |
DİYALİZ ÜNİTESİ | PRATİSYEN HEKİM YAVUZ HAN HEMŞİRE ŞÜKRİYE ERASLAN | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:13:30 | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:13:30 |
DAHİLİYE SERVİSİ | SORM. HEMŞİRE CANSU RAHİME YILMAZ | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:14:30 | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:14:30 |
VERİMLİLİK BİRİM SORUMLUSU AYŞE AYDIN TRANSFÜZYON BİRİM SORM. İLKAY ÖZDEMİR KALİTE YÖNETİM BİRİM ÇALIŞANI PINAR ÇATAK | BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ | İ.M.H.M YRD. EMİNE MUHÇİ BİRİM SORUMLUSU DİLEK ÇAĞLI TAYİZ | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:09:00 | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:09:00 |
OTELCİLİK HİZMETLERİ | ENF. HEMŞİRESİ ZELİHA YILMAZ TEMİZLİK PERS. MUHARREM BÜLBÜL (ÇAMAŞIRHANE) HEMŞİRE FİDAN SEÇKİN CAN GÜVENLİK AMİRİ ŞAKİR ÜNLÜ TEMZ. BİRİM SORM. EKREM MENGÜ MEMUR NALAN ÇİÇEK (MUTFAK) | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:10:30 | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:10:30 |
HİZMETE ERİŞİM | BİRİM SORM. DİLEK ÇAĞLI RAD. TEKN. ŞAHİN TOPAL MR HİZM. SORM. YASEMİN TUYJİ HEMŞİRE AYSEL ÖZENÇ VERDİ | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:13:30 | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:13:30 |
ATIK YÖNETİMİ | İ.M.H.M YRD. FERDİ KATIRCIOĞLU VERİ GİRİŞ KONTROL İŞLETMENİ ELİF KANTÜRK | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:15:00 | 03.05.2023 ÇARŞAMBA SAAT:15:00 |
S.B.H.M BİRİM SORM. FİLİZ KANDİL BİLGİ İŞLEM BİRİM SORUMLUSU DİLEK ÇAĞLI TAYİZ | RİSK YÖNETİMİ | İSG UZMANI ABDULLAH GÜLMEZ KAL. YÖNETİM DİREKTÖRÜ MİNE YILMAZ | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:09:00 | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:09:00 |
ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ | BAŞHEKİM. YRD. DR.GÜLCAN ARICI İ.M.H.M YRD. FERDİ KATIRCIOĞLU İSG UZMANI ABDULLAH GÜLMEZ ACİL DURUM VE AFET BÖL. KALT. SORM. HEMŞİRE ÖZLEM PEK AYNİYAT SAYMANI VİLDAN EROL TEKNİK SERVİS SORM. ERTAÇ ÖZKAYA | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:10:00 | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:10:00 |
KİMYASAL, BİYOLOJİK, RADYOLOJİK VE NÜKLEER (KBRN) TEHLİKELERİN YÖNETİMİ | ACİL SERVİS SORM HEMŞ. VOLKAN ARAL HEMŞİRE MURAT AKINCI | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:13:30 | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:13:30 |
DIŞ KAYNAK YÖNETİMİ | İ.M.H.M YRD EMİNE MUHÇİ | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:15:30 | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:15:30 |
İ.M.H.M YRD. EMİNE MUHÇİ VERİMLİLİK BİRİM ÇALIŞANI NİHAL AYNACI | SOSYAL SORUMLULUK | HEMŞİRE SENEM RABİA ŞIK PSİKOLOG ELİF KOCAMIŞ İŞCAN | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:09:00 | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:09:00 |
HASTA DENEYİMİ | HEMŞİRE TUBA EKŞİ NAR SOSYAL HİZMET UZM. BURCU KILIÇ | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:10:00 | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:10:00 |
EĞİTİM YÖNETİMİ | HEMŞİRE AYSEL SARAÇOĞLU | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:13:30 | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:13:30 |
ENFEKSİYONLARIN ÖNLENMESİ VE KONTROLÜ | UZM. DR. ÖZGÜR SATILMIŞ HEMŞİRE ZELİHA YILMAZ | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:14:30 | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:14:30 |
KAL. YÖN. DİREKTÖRÜ MİNE YILMAZ KALİTE YÖNETİM BİRİM ÇALIŞANI PINAR ÇATAK | ORTOPEDİ SERVİSİ | SORM. HEMŞİRE ZEHRA BETÜL ATSIZ | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:09:00 | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:09:00 |
EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ | DR. ENES SEZGİN HEMŞİRE DERYA EKİCİ HEMŞİRE ESRA KAYMAK YALÇIN | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:10:30 | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:10:30 |
KARMA CERRAHİ SERVİSİ | SORM. HEMŞİRE YASEMİN SEVİNÇ | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:13:30 | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:13:30 |
TIBBİ KAYIT VE ARŞİV HİZMETLERİ | İ.M.H.M YRD. EMİNE MUHÇİ MEMUR ABDULLAH ŞEN | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:15:00 | 04.05.2023 PERŞEMBE SAAT:15:00 |
MALZEME VE CİHAZ YÖNETİMİ BÖL. KAL. SORM. ECZACI RAHİME TATLI POLK. SORM. HEMŞİRESİ FİDAN SEÇKİN CAN | KURUMSAL VERİMLİLİK | S.B.H.M NERİMAN FİL KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ MİNE YILMAZ ECZACI RUKEN OCAKLIK BİYOKİMYA UZMANI TÜLAY YILMAZ MİKROBİYOLOJİ UZMANI EBRU ÇEVİK TEPELİ İNSAN KAYN. BİRİM SORM.SEDA AĞAR ENERJİ TIBBİ SEKRETER SAFİYE AKBULUT TAŞINIR KAYIT KONTROL YET. HEM. BARIŞ ÖZGE ŞİMŞEK | 05.05.2023 CUMA SAAT:09:00 | 05.05.2023 CUMA SAAT:09:00 |
DOKÜMAN YÖNETİMİ | KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ MİNE YILMAZ KALİTE YÖNETİM BİRİM ÇALIŞANI PINAR ÇATAK | 05.05.2023 CUMA SAAT:10:30 | 05.05.2023 CUMA SAAT:10:30 |
KALİTE YÖNETİM | KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ MİNE YILMAZ | 05.05.2023 CUMA SAAT:11:30 | 05.05.2023 CUMA SAAT:11:30 |
SAĞLIKLI ÇALIŞMA YAŞAMI | BAŞHEKİM. YRD. DR. GÜLCAN ARICI İ.M.H.M. YRD.EMİNE MUHÇİ İŞ YERİ HEKİMİ LEYLA ÇITAK İŞYERİ HEMŞİRESİ İLKNUR TEZCAN ÇALIŞAN HAKLARI SORUMLUSU DİLEK ÜNÜVAR TEKİN İSG UZMANI ABDULLAH GÜLMEZ ENFEKSİYON HEMŞİRESİ ZELİHA YILMAZ KAL. YÖN. DİREKTÖRÜ MİNE YILMAZ | 05.05.2023 CUMA SAAT:13:30 | 05.05.2023 CUMA SAAT:13:30 |
BAŞHEKİMLİK BİRİM SORM. ÖZGÜR BASMACI HASTA HAKLARI SORM. TUĞBA EKŞİ ANAR | MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI | UZ. DR EBRU ÇEVİK TEPELİ LAB. TEKN. KEZBAN DUYGU DURSUN | 05.05.2023 CUMA SAAT:09:00 | 05.05.2023 CUMA SAAT:09:00 |
BİYOKİMYA LABORATUVARI | UZ. DR. TÜLAY YILMAZ LAB. TEKN. KEZBAN DUYGU DURSUN | 05.05.2023 CUMA SAAT:10:30 | 05.05.2023 CUMA SAAT:10:30 |
MALZEME VE CİHAZ YÖNETİMİ | İ.M.H.M YRD. FERDİ KATIRCIOĞLU ECZACI RAHİME TATLI (TIBBİ SARF DEPO) HEM. ÖZGE BARIŞ ŞİMŞEK (BİYOMEDİKAL KIRTASİYE DEPO) HİLAL DENİZ (TEHLİKELİ MADDE DEPO) | 05.05.2023 CUMA SAAT:13:00 | 05.05.2023 CUMA SAAT:13:00 |
BAŞHEKİM. YRD. DR GÜLCAN ARICI KAL. YÖNETİM DİREKTÖRÜ MİNE YILMAZ | AMELİYATHANE HİZMETLERİ | OP. DR. UZMANI ERKAN TAN HEMŞİRE FATMA GÖL ANESTEZİ TEKN. ÖZLEM NİHAL NADERİ | 08.05.2023 PAZARTESİ SAAT:09:00 | 08.05.2023 PAZARTESİ SAAT:09:00 |
TRANSFÜZYON HİZMETLERİ | UZ. DR EBRU ÇEVİK TEPELİ BİYOLOG İLKAY ÖZDEMİR | 08.05.2023 PAZARTESİ SAAT:10:30 | 08.05.2023 PAZARTESİ SAAT:10:30 |
PALYATİF BAKIM KLİNİĞİ | OP. DR. FERHAT AYRANCILAR DR. MUHAMMET MUSTAFA YILDIZ HEMŞİRE SENEM RABİA ŞIK | 08.05.2023 PAZARTESİ SAAT:15:00 | 08.05.2023 PAZARTESİ SAAT:15:00 |
S.B.H.M NERİMAN FİL İ.M.H.M TEVFİK ERTÜRK BAŞHEKİM YRD. DR. GÜLCAN ARICI KAL. YÖNETİM DİREKTÖRÜ MİNE YILMAZ | ÇAMLICA SEMT POLİKLİNİĞİ | AİLE HEKİMİ CEYDA ÖNCÜ GERZE HEMŞİRE FATMA KILIÇ | 08.05.2023 PAZARTESİ SAAT:13:00 | 08.05.2023 PAZARTESİ SAAT:13:00 |
S.B.H.M NERİMAN FİL EĞİTİM BİRİM SORUMLUSU AYSEL SARAÇOĞLU | ACİL SERVİS | ACİL TIP UZM. YASİN BOZKURT HEMŞİRE VOLKAN ARAL | 09.05.2023 SALI SAAT:09:00 | 09.05.2023 SALI SAAT:09:00 |
YAŞAM SONU HİZMETLER | İ.M.H.M YRD. EMİNE MUHÇİ | 09.05.2023 SALI SAAT:11:00 | 09.05.2023 SALI SAAT:11:00 |
ORGAN VE DOKU NAKLİ HİZMETLERİ | ANESTEZİ UZMANI DR. ERDAL AKÇA HEMŞİRE SELDA KELEŞ HEMŞİRE TUBA EKŞİ ANAR | 09.05.2023 SALI SAAT:13:30 | 09.05.2023 SALI SAAT:13:30 |
BAŞHEKİM. YRD. DR GÜLCAN ARICI KAL. YÖN. DİREKTÖRÜ MİNE YILMAZ VERİMLİLİK BİRİM SORUMLUSU AYŞE AYDIN | İLAÇ YÖNETİMİ | ECZACI RUKEN OCAKLIK | 09.05.2023 SALI SAAT:09:00 | 09.05.2023 SALI SAAT:09:00 |
MİKROBİYOLOJİ UZMANI EBRU ÇEVİK TEPELİ S.B.H.M BİRİM SORM. SERPİL ÜLKER | GÖSTERGELERİN İZLENMESİ | KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ MİNE YILMAZ | 09.05.2023 SALI SAAT:09:00 | 09.05.2023 SALI SAAT:09:00 |
BÖLÜM BAZLI GÖSTERGELER | KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ MİNE YILMAZ KALİTE YÖNETİM BİRİM ÇALIŞANI PINAR ÇATAK | 09.05.2023 SALI SAAT:10:00 | 09.05.2023 SALI SAAT:10:00 |
İSTENMEYEN OLAY BİLDİRİMİ | SAĞ. BAK. HİZM. MÜD. NERİMAN FİL BAŞHEKİM. YRD. DR. GÜLCAN ARICI KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ MİNE YILMAZ | 09.05.2023 SALI SAAT:13:30 | 09.05.2023 SALI SAAT:13:30 |
KURUMSAL YAPI | S.B.H.M NERİMAN FİL BAŞHEKİM. YRD. DR.GÜLCAN ARICI, İ.M.H.M. TEVFİK ERTÜRK | 09.05.2023 SALI SAAT:14:30 | 09.05.2023 SALI SAAT:14:30 |