İletişim
08 Kasım 2021

üsküdar devlet hastanesi1.jpg

     Adres      :  
Barbaros Mah. Veysi Paşa Sok.No:14

    Santral     :   (0216) 474 79 00

     Fax          :    (0216) 474 79 12

     Danışma :  (0216) 474 79 00-270


 NASIL GİDERİM?

 *Kadıköy Rıhtım'dan kalkan 14C numaralı otobüse binerek Üsküdar Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Üsküdar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

 *Üsküdarİskele’den kalkan 12C numaralı otobüse binerek Üsküdar Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Üsküdar Devlet Hastanesine ulaşabilirsiniz.

 *ÜmraniyeSantral’denKadıköy minibüslerine binip 16 durak sonra (15dk.) Adile Sultan Kasrı durağında inmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 660 metre yürüdükten sonra (10dk.) ulaşacaksınız.

 *Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköymetrosuna binerek Bağlarbaşı durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Üsküdar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

 *KartalMaltepePendikTuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi durağında inip Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Üsküdar'da inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız.     Metronun Bağlarbaşı durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Üsküdar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

 *BüyükçekmeceBeylikdüzüAvcılarKüçükçekmeceBahçelievlerMecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Altunizade istasyonunda inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız.     Metronun Bağlarbaşı durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Üsküdar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

 *Taksim'den 129T numaralı otobüse binerek Millet Bahçesi'nde inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Üsküdar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

*Sabiha Gökçen Havalimanın
'dan E-10 numaralı otobüse binerek Kadıköy Rıhtım'dan kalkan 14C numaralı otobüse binerek Üsküdar Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Üsküdar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.